
Mám objednaný meč ninjutsu jako symbol velkého vítězství nad zlým duchem.
27.06.2026
Plánuji, že bych si meč umístil na svůj meditační oltář. Zatím však stále váhám, zda ho příjmout, neboť bych se tak na dlouhou dobu zadlužil. Ale asi ho přece jen příjmu. Nic nepotlačuji. Jestliže mi Vesmír, Bůh chce něco dát, tak přijímám. Poznamenávám, že ninjutsu jsem kdysi aktivně s mečem cvičil. V mém pojetí to bylo mírové, pozitivní bojové umění Síly Vesmírné Lásky.

