Dneska se mi vrátilo 10 výtisků mé knihy o Arnoštu Hlouškovi, které jsem odeslal na adresu ZO 6-05 Křtinské údolí jako projev své dobré vůle. Pan Zdeněk Poláček však knihy ode mne nepřevzal.

25.06.2026

Jak jsem reagoval? Protože v tom vidím pokračující filozofii projevů diskriminace a neúcty k poustevníkovi, přistupuji k tomuto problému rovněž filozoficky a rovněž velmocensky: končím né z vlastní vůle s komunikací se ZO 6-05 Křtinské údolí a panem Zdeňkem Poláčkem! Protože mi tedy doma zbyly výtisky knihy "Medailónek k poctě jeskyňáře Arnošta Hlouška.", nabídl jsem je ještě k převzetí paní Ivaně Hlouškové z Habrůvky, vnučce po otci Arnoštovi. Spásná myšlenka.

Share