
Pozor na katastrofické duchovní směry a církve.
Na facebook se mi přihlásila nějaká dívka a hned přešla k věci: jestli jsem připraven na druhý příchod Ježíše Krista, k němuž jistě dojde dle ní v nejblížší době. Potom mi oznámila že andělé jsou ke mě milostiví a že mne proto čeká v brzké době veliké štěstí a konec všech strastí. Pak mi oznámila, že teologové její církve se za mne budou 8 dni modlit aby mi pomohli. Nic naplat. Musel jsem ji napsat, že mé vlastní modlitby mají stejnou sílu jako modlitby jejich teologů a že tedy jejich modlitby vůbec nepotřebuji. Dejte si pozor na tyto katastrofické sekty, které bují křesťanstvím již 2 tisíce let, aniž by se kdokoli z nich dočkal kýženého konce světa ve jménu Ježíše Krista. Jsem nadčasový jogín a hinduista, protože Indie žije věčně, tak se nad tím blahosklonně usmívám a varují vás před takovou psychickou manipulací, samozřejmě v dobé víře a pro dobro věci.
